AKCE

Podzimní worksop s Vlastimilem Kucharovičem

Milujete podzim, jeho pestré barvy a magickou atmosféru? Přijďte se s námi na tohle roční období naladit již 8. 10. od 9:00 nebo od 13:00🍁🍂 Zveme vás na workshop s milým a kreativním Vlastíkem Kucharovičem. Pod jeho taktovkou si budete moci vytvořit podzimní vazby či věnce, kterými pak ozdobíte svá obydlí. 🎃🍂 Rezervujte si své místo, těšíme se na viděnou.

Výstava pro radost s Honzou Diblíčkem

Naše další pozvánka se také točí kolem tvoření a kreativity. 🎨V druhé polovině října nás čeká další Výstava pro radost. 💛 Společně s věčně usměvavým Honzou Diblíčkem i tentokrát přijede nespočet párů šikovných rukou, které nás svými výtvory už naladí na Vánoce. ❄️ Bude se tvořit, prodávat, pít dobrá káva a chybět nebude ani Lucčin bazárek plný parádních kousků 💃🏽 A kdy máte přijít? Těšíme se na viděnou v sobota 21. 10. od 10:00 do 18:00 a v neděli 22. 10. od 10:00 do 17:00.

LUCČINY MAMINY

Lucie Bílá přivezla své MAMINY do Otvovic na konci loňského roku a měly veliký úspěch. A protože se nedostalo na každého, rozhodla se je přivézt znovu. Pokud jste je ještě neviděli, nebo se vám tolik líbily, že byste rádi přišli znovu, rezervujte si už nyní svá místa na termín 5. 11. 2023 od 17:00.

Bílé Vánoce Lucie Bílé - vyprodáno

Předvánoční čas bez Bílých Vánoc Lucie Bílé? ❄️ To si už u nás v Otvovicích neumíme představit a proto nebudou chybět ani letos. 🎼🤍 Na pohádkovou notu Vánoc se s námi můžete naladit v sobotu 25. 11. od 17:00. Pokud už slyšíte ty jemné tóny, rolničky, zvonky a andělský hlas, neváhejte a rezervujte si svá místa u naší Evičky. 

Vánoční tvoření s Vlastimilem Kucharovičem

Máte v roce nejraději čas Vánoc? 🎄Pak máme pozvánku i pro vás. Další workshopy s Vlastíkem proběhnou 26. 11. od 9:00 a od 13:00 a budou plné tvoření s vánoční tematikou. 🤍 Přijďte se naladit na období adventu, klidu, pohody, světýlek, svíček a krásné výzdoby, kterou si domů rozhodně odnesete. A navíc vlastní výroby. ❄️✨🕯️

Přejít nahoru