2022

26. listopad 2022

Bílé Vánoce Lucie Bílé

Pohlazení po duši a ten nejjemnější vánoční vánek, který svátečně naladil snad úplně každého. Právě takové byly Bílé Vánoce Lucie Bílé u nás v Otvovicích. Děkujeme za krásný zážitek a přejeme všem pohodové období adventu. ♥️

📸 Patrik Černoch
6. listopad 2022

Dokonalá svatba

Doufáme, že jste se společně s námi od srdce zasmáli. 😀 A kdo jste u téhle Dokonalé svatby nebyl, tady je alespoň malá ochutnávka. Příběh i jeho ztvárnění v podání spolku BavíTo (Divadlo Žebrák) opravdu stojí za to. 👌 Děkujeme, že jste nás přijeli pobavit z Žebráku až k nám do Otvovic.

12. června 2022

Mlčeti zlato

Milujeme, když náš sál zní smíchem. 😀 A to se v neděli opravdu povedlo. S úžasnými Dana Morávková, Jan Čenský, Robert Hájek, Karolína Vágnerová a jejich inscenací Mlčeti 🤫 zlato jsme se nesmírně pobavili a věříme, že i všichni v hledišti. Děkujeme za skvělý zážitek hercům a pohodovou atmosféru divákům. Jakou akci byste u nás na sále přivítali příště?

24. dubna 2022

Lucčin bazárek

Další úžasný bazárek je za námi a my chceme i tentokrát moc poděkovat. 😊 Skvělá atmosféra je už na této akci tradicí a panovala i v neděli. Děkujeme, že vás to baví, že si s námi děláte radost a že společně můžeme pomáhat tam, kde je to potřeba. Brzy zase na viděnou v Otvovicích, třeba už 24. dubna na narozeninovém Recitálu, 👌 na který ještě zbývají nějaké ty volné vstupenky.

Přejít na začátek